AHMADREZA(((من از دروغ متنفرم بيايم براي با صداقت بودن با هم قسم بخوريم )))
 تاسف براي امريكا و امريكايي ها
انتشار عكسي زننده از نويسنده سخنراني‌هاي رئيس‌جمهور آتي آمريكا كه منصب مهمي در هئيت رسانه‌اي دولت آينده آمريكا بر عهده دارد، به يك رسوايي براي دولت جديد باراك اوباما بدل شده است.

فاوريو كه نويسنده سخنراني‌هاي باراك اوباما در دوره تبليغات انتخاباتي رياست‌جمهوري آمريكا بود، در اين عكس كه در رسانه‌هاي اين كشور انتشار يافته است به نظر مي‌رسد وي با در دست گرفتن تمثال بزرگ و تمام‌قد "هيلاري كلينتون" وزير انتخابي اوباما براي وزارت امور خارجه، به او بي‌احترامي مي‌كند.
فاوريو 27 ساله كه به احتمال بسيار در بخش رسانه‌اي دولت جديد آمريكا منصبي خوب خواهد گرفت، به‌سرعت و پس از دو ساعت از قرار گرفتن آن بر روي شبكه اينترنت تلاش كرد آن را پاك كند.
بنا بر اين گزارش، به نظر مي‌رسد اين عكس كه توسط عكاسان يك روزنامه آمريكايي گرفته شده، در مراسمي در زمان تبليغات انتخاباتي گرفته شده و افراد حاضر در عكس، آن را براي اهدافي تخريبي در اندازه قدّي چاپ كرده‌اند.
در تصاويري ديگر ديده شده است كه فاوريو عكس را به حالت رقص تكان مي‌دهد و در عكسي ديگر مشاهده مي‌شود كه وي دست خود را گردن تمثال هيلاري كلينتون انداخته و به او بي‌احترامي مي‌كند. در اين عكس يكي از دوستان فاوريو نيز در حال نوشاندن مشروب به دهان تمثال هيلاري كلينتون است.
اين عكس پس از نخستين انتشار،‌ ظرف چند ساعت در مقياسي منتشر شد و پيش از آنكه فاوريو بتواند آن را از شبكه اينترنت پاك كند، ديگر كار از كار گذشت.
نويسنده سخنراني‌هاي اوباما درباره اين موضوع سكوت در پيش گرفته ولي منابع نزديك به اوباما اعلام كرده‌اند كه وي از هيلاري كلينتون كه وزير امور خارجه آينده آمريكاست عذر خواسته است.
فيليپ رينه، از معاونان هيلاري كلينتون هم با تمسخر اين عذرخواهي گفته است: "هيلاري خيلي ممنون است كه فاوريو اين‌قدر به وزارت خارجه لطف دارد و اكنون هيلاري در پي بررسي درخواست بخشش اوست."
باراك اوباما چندي پيش "هيلاري كلينتون" رقيب انتخاباتي خود از حزب دموكرات آمريكا را براي تصدي پست وزارت امور خارجه معرفي كرد.

باراك اوباما بيستم ژانويه (اول بهمن‌ماه) سوگند رياست جمهوري ياد مي‌كند

اميدوارم كه اين دولت جديد ............................................................

 مثل دولتهاي قبلي نباشه و بتونه رابطه خوبـــــــــــــــــــــــي با كشور عزيزمون ايـــــــــــــــــــران 

.......................................................................اسلامـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــي داشته باشه

|+| نوشته شده توسط احمدرضا(پسر بد) در پنجشنبه بیست و یکم آذر 1387  |
 افزايش نگران كننده مصرف"شيشه" در تهران
.................دوستان عزيز نميخوام اين بگم ولي متاسفانه مصرف مواد مخدر در كشور به طور......................

.....وحشتناكي افزايش پيدا كرده نميدونم مقصر و مسول اين وضع تو مملكت عزيزمون چه كسي است اما.....

          ..ما جوونها حواسمون خيلي بايد جمع باشه تا خدايي نكرده گرفتار هيچ ماده مخدري نشويم..

؟؟؟؟؟؟؟؟؟بـــــــــــــــــــــــــه اميد جـــــــــــــــــواناني پـــــــــــاك و مســــــــــولــــاني پاكــــــــــــــــتر؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

جام جم آنلاين: سرهنگ جواد كشفي معاون مبارزه با مواد مخدر فرماندهي انتظامي تهران بزرگ امروز چهارشنبه از روند نگران كننده افزايش مصرف ماده مخدر "شيشه" در تهران ابراز نگراني كرد و از افزايش پنج برابري آن در 8 ماه نخست سال جاري خبر داد. وي گفت:" ميزان كشفيات مواد مخدر شيشه با افزايش 547 درصدي در 8 ماهه اول امسال معادل 86 كيلو و 290 گرم بوده است." كشفي كه در جمع خبرنگاران سخن مي گفت، افزود: در حالي كه در سال 86، سه هزار و 350 نفر در رابطه با ماده مخدر شيشه دستگير شده بودند اين رقم در 8 ماهه اول سال جاري به بيش از شش هزار و 50 نفر رسيده است.

وي افزود: در سال 84 تعداد افرادي كه در رابطه با مواد مخدر شيشه در پايتخت دستگير شده بودند، 432 بود و اين تعداد در سال 85 با افزايش 84 درصدي به 898 نفر رسيد.

معاون مبارزه با مواد مخدر تهران بزرگ، تعداد افراد دستگيرشده در 8 ماه گذشته را در رابطه با ماده مخدر حشيش چهار هزار و 702 نفر و در رابطه با هروئين را دو هزار و 606 نفر عنوان كرد.

سرهنگ كشفي درباره ميزان مصرف روزانه مواد مخدر در پايتخت گفت: تاكنون كسي نتوانسته است ميزان مصرف مواد مخدر در پايتخت را به صورت دقيق اعلام كند ، اين در حاليست كه دو انجمن غيردولتي مسووليت انجام اين كار را بر عهده گرفته و اعدادي نيز در اين رابطه اعلام كرده‌اند، اما آمار ارائه شده از سوي اين دو انجمن از پشتوانه علمي برخوردار نبود.

هر كيلو شيشه 100 ميليون تومان

سرهنگ كشفي با اشاره به اين كه در حال حاضر قيمت هر كيلو موادمخدر شيشه نامرغوب در تهران بين 50 تا 60 ميليون تومان است، گفت: در يك‌سال گذشته، هر كيلو موادمخدر شيشه بالغ بر 100 ميليون تومان معامله مي‌شد. 

اين مقام نيروي انتظامي همچنين از انهدام چند باند مواد مخدر توزيع كننده شيشه در تهران خبر داد كه ظرف 45 روز بالغ بر دو ميليارد تومان از اين طريق درآمد كسب كرده ‌بودند.

وي با تاكيد بر اينكه لابراتور مواد مخدر شيشه در كشور وجود ندارد، گفت: مواد مخدر شيشه از كشورهاي اروپايي و تايلند وارد ايران مي شود.

معاون مبارزه با مواد مخدر فرماندهي انتظامي تهران بزرگ با اشاره به اين كه هنوز در مورد مواد مخدر شيميايي خلاهاي قانوني وجود دارد، آمار كشفيات اين مواد را بسيار نگران كننده خواند.

 وي گفت: ميزان كشف مواد مخدر شيميايي انواع قرص وآمپول روانگردان در هشت ماهه امسال ، يك ميليون و 866 هزار و 127 عدد بوده كه اين ميزان در مدت مشابه سال گذشته 119 هزار و 121 عدد را نشان مي‌داد و اين ميزان كشفيات در سال جاري افزايش دو هزار و 49 درصدي داشته است.

رييس پليس مبارزه با مواد مخدر تهران بزرگ، با اشاره به اين كه موضوع مواد مخدر كراك به عنوان يك تهديد در تهران تلقي مي‌شود ، گفت: در هشت ماهه امسال ميزان افرادي كه در رابطه با مواد مخدر كراك دستگير شده‌اند ، 17 هزار و 909 نفر بوده كه اين آمار 35 درصد از افراد دستگير شده در رابطه با مواد مخدر را به خود اختصاص داده است.

وي گفت: در مجموع، در هشت ماهه امسال شش هزار و 461 كيلو انواع مواد مخدر توسط پليس در تهران كشف شده كه اين آمار در مدت مشابه سال گذشته چهار هزار و 439 كيلو بوده و در اين مدت 31 درصد افزايش يافته است.

دستگيري روزانه 250 نفر قاچاقچي

سرهنگ كشفي در ادامه اين كنفرانس خبري، از دستگيري روزانه 250 نفر به صورت ميانگين در رابطه با مواد مخدر در پايتخت خبر داد و گفت: بالاي 90 درصد مواد مخدر شيشه در تهران كشف مي‌شود و اين در حالي است كه 60 درصد از ميزان دستگيري‌هاي پليس در پايتخت مربوط به پليس مبارزه با مواد مخدر است.

وي افزود: از ابتداي امسال تاكنون 45 هزار و 57 توزيع كننده و قاچاقچي مواد مخدر توسط پليس دستگير شده‌اند كه اين آمار در مدت مشابه سال گذشته 33 هزار و 213 نفر بوده كه اين ميزان دستگيري افزايش 37 درصدي را نشان مي‌دهد.

سرهنگ كشفي درباره تعداد معتادان پايتخت، گفت: بنا بر اعلام منابع رسمي 130 هزار معتاد رسمي و 80 هزار معتاد تفنني در پايتخت وجود دارد، اما از نظر پليس مبارزه با مواد مخدر، تعداد معتادان پايتخت به 12 هزار نفر هم نمي‌رسد، چون در برخي از مواقع مسوولان تصميم‌گير تعداد دفعات دستگيري معتادان را با تعداد معتادان اشتباه مي‌گيرند.

به گزارش ايسنا، وي در باره سن خرده‌فروشان دستگير شده در پايتخت گفت: در هشت ماهه امسال 68 نفر با ميانگين سني زير 15سال در تهران دستگير شدند كه اين ميزان دو دهم درصد دستگيرشدگان را به خود اختصاص داده و در گروه سني 18 سال، 526 تن دستگير شدند كه اين ميزان هم 4/2 دهم درصد دستگيرشدگان بود. همچنين، بيشترين گروه سني دستگيرشدگان 20 تا 25 سال با 17 درصد بودند.

سرهنگ كشفي با بيان اين كه در هشت ماهه امسال 25 قبضه اسلحه جنگي از قاچاقچيان مواد مخدر كشف شده است، از متلاشي شدن 200 باند موادمخدر در پايتخت در اين مدت خبرداد.

طرح انضباط اجتماعي

وي درباره طرح انضباط اجتماعي نيز تاكيد كرد: طي 10 روز گذشته، تمام پليس‌هاي تخصصي در دو بخش عمومي و تخصصي كار خود را آغاز كردند كه در اين رابطه پاكسازي معابر از وجود معتادان و موادفروشان و ارتقاي سطح آموزش شهروندان به صورت چهره به چهره از جمله اهدافي بود كه از سوي پليس پيگيري شد.

معاون مبارزه با مواد مخدر فرماندهي انتظامي تهران بزرگ افزود: در طرح انضباط اجتماعي تاكنون 151 نفر از توزيع‌كنندگان مواد مخدر دستگير شدند و همچنين 10 مجرم سابقه‌دار از سوي بانك‌هاي اطلاعاتي به صورت محسوس و نامحسوس توسط ماموران پليس كنترل شدند.

وي خاطر نشان كرد: با توجه به تغيير الگوي مصرف مواد مخدر از مواد مخدر طبيعي به شيميايي، آموزش شهروندان در دانشگاه‌ها و 11 دبيرستان از سوي پليس انجام گرفته است ، همچنين گزارشات مردمي نيز به صورت روزانه رسيدگي مي‌شود و براي اولين بار پليس با بهره‌گيري از بانك اطلاعاتي سوابق كيفري و محل سكونت سوژه‌هاي خود را در كمتر از سه دقيقه به واحدهاي دستگير كننده اعلام مي‌كند

                                              بياين برا همديگه دعا كنيم 

                    التمـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــاس دعــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــا

                    

|+| نوشته شده توسط احمدرضا(پسر بد) در پنجشنبه بیست و یکم آذر 1387  |
 بيوگرافي محسن يگانه
محسن يگانه اين گونه سخن ميگويد:

به نام او...


من محسن يگانه هستم.متولد 23/2/؟؟13 هستم.كار موسيقي رو به صورت حرفه اي از سال 79 با نواختن 

گيتار شروع كردم.اما در همون ابتداي كار وقتي با سختي هاي اين كار روبرو شدم براي مدتي قصد داشتم به 

كلي موسيقي رو ادامه ندم.
اما مايوس نشدم و از اون به بعد كار رو جدي دنبال كردم و خيلي زود تر از اون چيزي كه فكرشو مي كردم نواختن گيتار رو به صورت حرفه اي فرا گرفتم و 2 سال بعد كيبورد رو هم شروع كردم تا امروز كه قطعات گيتار آلبوم محسن چاوشي رو اجرا كردم.اما آهنگسازي رو كه به نظر خودم بهترين شاخه ي موسيقيه از 2 سال پيش به صورت جدي شروع كردم.تا امروز كه براي ديگر خواننده ها هم آهنگ مي سازم و شعر ميگم.
از جمله محسن چاوشي (تراك آهاي خبر نداري) .حامد هاكان(چون آلبوم ايشون هنوز به بازار نيومده ترجيح ميدم نگم)و فرزاد باقري كه به زودي آلبومش به بازار مياد...
اما طي اين دو سال حدود 30 تا شعر گفتم و حدود 40 آهنگ كه هر كدوم براي من تك تك ارزش چند بار گوش كردن رو داره ساختم. اما آشنايي من با محسن چاوشي منو به سطح كاري بالايي رسوند و از اون به بعد قدرت آهنگهام بيشتر و بيشتر شد كه جاداره از محسن تشكر كنم.

آلبوم خودم حدودا 1 ماه ديگه به بازار مياد كه اسم اون در ابتدا رفيق نيمه راه (نفرين) بود اما به سال كبيسه تغيير نام داد.
در اين آلبو م محسن چاوشي به همراه رضا فواديان كه خيلي به من در ظبط كار كمك كردن تنظيم آهنگهارو به عهده گرفتن.
تمام آهنگها و شعر هاي اين آلبوم از كار هاي خودمه به جز تراك سال كبيسه كه آهنگساز اون محسن چاوشيه.

در مورد خوندن هم بايد بگم توي آلبوم محسن چاوشي هم در تراك آهاي خبر نداري و كلاف و رميكسهم به صورت ميهمان خوندم. از اينكه محسن چاوشي و حامد هاكان هم لطف كردن و در كنار من توي اين آلبوم با صداي گرمشون خوندن و خيلي خوشحالم و ازشون تشكر ميكنم.

همچنين از رضا فواديان كه كيبورد اين آلبوم رو زد و محمد رضا آتش افروزان كه در يكي از كار ها ويلن اجرا كرد كمال تشكر رو دارم .خودم هم در اين آلبوم قطعه هاي گيتار رو اجرا كردم. و در آخر چند بيت از شعر رفيق نيمه راه يا نفرين رو كه از شعراي خودمه براي بازديد كنندگان از سايتتون مينويسم 


خدا كنه كه حسرت خوشي به قلبت بمونه يه بي وفا مثل خودت ريشه هاتو بخشكونه
يكي باشه كه هر نفس آتيش به جونت بزنه بهت خيانت بكنه زخم زبونت بزنه
الهي اون هر كي كه هست پا روي قلبت بزاره هرچي كه بامن مي كني يه روز به روزت بياره
همين قد هم كه خواستمت از سرتم زياديه فكر نكني تو قلب من يه لحظه از تو ياديه
خيال نكن به يادتم بدون كه مردي تو دلم خودت مي دوني جاي عشق نفرتو كاشتي تو دلم
آهاي رفيق نيمه راه هاي تو كه تنهايي ميري فقط يه نفرين مي كنم تو اوج غربت بميري


با تشكر فراوان... محسن يگانه

     

                         

|+| نوشته شده توسط احمدرضا(پسر بد) در یکشنبه هفدهم آذر 1387  |
 بيوگرافي سياوش قميشي
                  

سياوش قميشی از کجا می آيد ؟ متولد اهواز، بیست و یکم خرداد 1324 يکسالم بود که به تهران آمدم ... و سيزده چهارده سال داشتم که به لندن رفتم، پدرم تاجر بود و مخالف بود که من وارد کار موسيقی شوم، ولی مادرم با طبع شاعرانه ای که داشت با من و کار موسيقی من موافق بود ... دو برادر و يک خواهر که همه از من بزرگتر هستند. به نام های:سیروس، سیامک و سیمین.

چطور وارد کار موسیقی شدید؟ من از کودکی به موسیقی علاقه زیادی داشتم. در 11 سالگی موسیقی را با نواختن گیتاری که هدیه تولدم بود آغاز کردم. زمانی که 14 سال بیشتر نداشتم اولین آهنگسازی خودم رو برای ترانه "ای قایقران به کجا می روی" انجام دادم که ضیا اون رو خونده. دبیرستان البرز درس می خواندم. برادر و خواهرم در لندن درس می خواندند و به من پیشنهاد کردند که برای آشنایی بیشتر با موسیقی به لندن سفر کنم. در 14 سالگی به لندن رفتم و چند سال بعد در دانشگاه سلطنتی موسیقی لندن در رشته "جاز کلاسیک" تحصیلاتم را تا مقطع فوق لیسانس ادامه دادم. نواختن پیانو و کیبورد در کنار گیتار در همین زمان آغاز شد. در لندن موسیقی به طور کلی یه چیز درست و حسابی بود و من عضو گروهی بودم. در 25 سالگی برگشتم ایران. 
وقتی از انگليس به ايران بازگشتی به چه صورت فعاليت هنريت را ادامه دادی؟ با گروهی که درست کرده بوديم بر روی صحنه های مختلف می رفتيم ولی کارهای غير فارسی اجرا می کرديم. يک گروه هم داشتيم به نام ربيلز (Rebels) که من در آنجا کی بورد می زدم و آهنگ های آرام تر را اجرا می کردم و شهرام شب پره هم جاز می زد و آهنگ های تند را اجرا می کرد ... زندگی خيلی ساده تر بود. 
سياوش به شصت سالگی چطور نگاه می کند؟ خيلی قشنگه ... آن مشکلاتی که در 35 سالگی داری ديگر وجود ندارند ... مسائل را زودتر و راحت تر درک می کنی ... نه اينکه فکر کنی به هر آنچه خواستم رسيدم ... نه چون من کار خوانندگی را در سن 49 سالگی شروع کردم و هنوز کار دارم ولی زندگی در اين سن راحت تر است . 
از اولین آلبومت بگو ؟ آلبوم فرنگیس را در سال 1352 زمانی که حدودا 27 ساله بودم کار کردم. از این آلبوم در آن روزها استقبال خوبی شد. چون همه مردم مرا آهنگساز آهنگ های ابی می دانستند و براشون جالب بود وقتی فهمیدن خوانندگی هم می کنم. البته خوانندگی برای من تفننی بود و من دیگه نخوندم تا سال 1981. 
اگر سياوش خواننده نمی شد چه کار ديگری را دوست داشت که انجام بدهد؟ نقاش يا نويسنده ... با قلمو و رنگ می تونی اثری را خلق کنی که فرد ديگری با نگاه به آن تو را تحسين کند ... افکار قشنگی هم در ذهنم دارم که دوست دارم بنويسمشان اما وقت نيست . 
سياوش که ما امروز بر روی صحنه می بينيم با آن سياوش آرامی که بايد ازش خواهش می کرديم که آهنگی را برای ما بنوازد بسيار فرق کرده است، حالا با حرکات متفاوت و مختص خودش دو سه ساعت بر روی صحنه تحرک دارد، دليل اين تحول در حرکاتت چی بود؟ موزيک تنها دليلش بود. من دوازده سال با استيو مک کرام کار می کردم ولی حس کردم که استيو با سرعت من پيش نمی ره، برای همين همکاريم را با اروين شروع کردم، بهش گفتم که من می خواهم موسيقی ترنس را با کلام فارسی اجرا کنم. ريتمهای جديد و موسيقی جديد منو تکان می ده، در واقع همراه ريتم بدنم هم حرکت می کند. 
آدم عصبی هستی ؟ عصبی هستم اما برای خودم. با اطرافيانم آرام هستم . 
صحبت های اطرافيان در موردت برايت اهميت دارد؟ به هيچ وجه. 
در جامعه هنری، دوستی داری؟ دوست دارم ولی رفيق ندارم، می دونی معاشرتی با کسی ندارم . 
اگر خواننده ای آهنگ تو را بدون آنکه نامی از تو ببرد اجرا کند ناراحت می شوی؟ ناراحت نمی شم که چرا اسم من را نبرده چون به اندازه کافی برای خودم اسم دست و پا کردم ولی آزارم می دهد که چرا با يک آدم غير حرفه ای کار کردم. با ترانه سرايانی به تازگی کار می کنی که نامشان برای ما زياد آشنا نيست، دليل اين مسأله چيست؟ فکر می کنم که ترانه سرا های ما به روز ترانه نمی گن ... با جوانها کار می کنم چون جوانها بايد تشويق بشوند و اونها حرف هم را بهتر می فهمند. 
ازدواج ؟ پنج بار ازدواج کردم ... يک پسر دارم به نام عليرضا که در شيراز زندگی می کند که با هم در تماس نيستيم چون زندگيش مورد تأييد من نيست. 
شايعه هست که پسرت خواننده است ؟ منم شنيدم ... ولی گوشه و کنار می خونه ... نه به صورت حرفه ای ... ، نظر من اينست که انسانهايی بايد بچه به دنيا بياورند که مطمئن باشند که می توانند مسئوليتش را از هر جهت برای مدت طولانی تقبل کنند . 
زن در زندگی تو چه نقشی دارد ؟ بسيار زياد ... همه جور زن ... همسر آدم ... همکار زن ... دوست ... حتی مادر. 
الان زنی در زندگی تو هست ؟ بله! به نام نازنين مرعشی که 4 سال است با هم هستيم و بسيار هم از زندگيم راضی هستم . 
فاصله بين آلبوم خواب بارونی تا آلبوم بعدی تو خيلی زياد بود، دليلش چی بود؟ اصلا بگو آلبوم حکایت زودتر منتشر شد یا خواب بارون؟ آلبوم خواب بارون 10 سال زودتر از حکایت ساخته شد ولی بعد از حکایت منتشر شد. میدونی اوایل انقلاب که ما تازه اومده بودیم آمریکا نمی تونستیم آلبوم منتشر کنیم، شرکتی نبود، اما 10 سال بعد که جا افتادیم شرکت هایی تاسیس شدن که بعضی هاشون قبل انقلاب تو ایران بودند مثل "پارس ویدئو" و "ترانه" شرکت های جدیدی هم مثل: "آونگ" و "کلتکس رکوردز" تاسیس شدند و بالاخره "پارس ویدئو" پذیرفت آلبوم "خواب بارون" رو پخش کنه. 
سال 1981 آن آلبوم در آمريکا همراه با دوستم جمال نادر تهيه شد، من قصد نداشتم بخونم، می خواستيم حوصلمون سر نره ... ولی بعد با اصرار مسعود فردمنش که خيلی شعرهاشو دوست دارم آلبوم حکايت را چند سال بعد بيرون دادم . 
خوانندگی تا کی ؟ نمی دونم. 
لذت در زندگی چيه ؟ وقتی شعری که دوست دارم به دستم می رسه و ملودی قشنگی را روش می ذارم و کار خوب داره می شه لذت می برم . 
خواننده و موسيقی مورد علاقه ات ؟ جرج مايکل ، چون همه کارهاشو خودش می کند. به تازگی هم به موسيقی عربی علاقمند شدم و به نظرم خيلی خوب کار می کنند. موسيقی ترنس هم که هميشه مورد علاقه ام بوده . 
فاصله سنی بين تو و همسرت مشکلی را برای تو به وجود نمی آره ؟ نه. به هيچ وجه، مثل ارتباطم با جوانهای ديگر است . 
سياوش چه خصيصه ای دارد که هرکسی بهش نزديک می شه عاشقش می شه ؟ صداقتم يا روحياتم . 
موسيقی امروز ما رنگی هست يا سياه و سفيد ؟ رنگی که نيست هنوز سياه و سفيد هم نيست، مثل فيلم های قديمی قهوه ای است. اين روزها به خاطر عشق کسی خواننده نمی شه و بی رويه تعداد آنها زياد می شه ... اصل کار از بين رفته . 
موسيقی داخل کشور چی ؟ دقيقا همين طور، مثل اينجا شروع خوبی داشت ولی الان حرف های نامربوط با موسيقی های ناخوشايند زياد شده مشابه سياوش و ابی و داريوش در داخل کشور زياد شده، 
اين موضوع تو را اذيت نمی کنه ؟ نه ... ولی به نابرابری ها اعتراض می کنم ، البته نه به صورت گسترده بلکه خيلی دوستانه. که شبيه سياوش در ايران اجازه فعاليت دارد ولی وقتی يغما گلرويی کتاب شعرش را به من تقديم می کند جلوی چاپ آن گرفته می شود . 
دوست داری آهنگساز بشناسنت يا خواننده ؟ بعنوان سياوش قميشی که موزيسين 45 سال هست که فعاليت می کند و سعی می کند سطح موسيقی را بالا ببرد . 
شايعه اينکه ديگر تصميم نداری آلبومی برای خواننده ديگری بسازی درسته ؟ من برای آلبوم ستاره های سربی ابی به جز ساختن ملودی کار تهيه کنندگی را هم انجام دادم ، يعنی اکثر مطالب زير نظر من انجام می شد اينکه تنظيم آهنگی را چه کسی انجام بده يا اينکه ترتيب آهنگها چطور باشه ... ولی برای شب نيلوفری من فقط ملودی را ساختم چون با اختلاف نظرهای زيادی روبرو شديم. من در هيچ موضوع ديگری دخالت نکردم . 
چه شرايطی بايد باشد که به کسی آهنگی را بدی ؟ بايد صدايش را دوست داشته باشم و با اخلاقش مشکلی نداشته باشم چون کار يک روز و دو روز نيست. البته الان با خواننده ای آشنا شدم به نام فيروزه که دارم برايش سی دی کاملی تهيه می کنم و حتی شعرهای خودم را هم با او تقسيم کردم و کارم را دارم با وسواس زيادی انجام می دهم و به کارش اطمينان دارم و مطمئنم که نتيجه خوبی خواهد داشت . 
برای چی دلتنگی می کنی ؟ شمال، سياه بيشه، رامسر، شاه عبدالعظيم، اهواز، آبادان . 
چه آرزويی داری ؟ ياد گرفتم که توقعم از زندگی کم باشه. الان همه چيز خوبه و خوشبختم . 
سخن آخر ؟ هميشه برقرار و سالم و سرحال و اميدوار باشيد و بگذاريد که غم نااميدتون نکند، زندگی در حال تغيير است پس هميشه اميد هست

|+| نوشته شده توسط احمدرضا(پسر بد) در یکشنبه هفدهم آذر 1387  |
 تصاوير رهبر عزيز در جبهه ها
                               

       


ادامه مطلب
|+| نوشته شده توسط احمدرضا(پسر بد) در یکشنبه هفدهم آذر 1387  |
 برنامه هفتگي خانم هاي ايراني
                     خوش بحـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــال مردهاي مجـــــــــــــــــــــــــــــــــــــرد

              .............................................   مثل خودم  .......................................

                                                           شنبه

مرد: عزيزم! امروز ناهار چي داريم؟
زن: ببين امروز قراره من و نازي با هم بريم ""فال قهوه روسي يخ زده"" بگيريم. ميگن خيلي جالبه، همه چي رو درست ميگه به خواهر شوهر نازي گفته ""شوهرت واست يه انگشتر مي خره"" خيلي جالبه نه؟ سر راه يه چيزي از بيرون بگير بيار!

                                                           يکشنبه


مرد: عزيزم! امروز ناهار چي داريم؟
زن: ببين امروز قراره من و نازي بريم کلاسهاي "روش خود اتکايي بر اعتماد به نفس" ثبت نام کنيم. هم خيلي جالبه هم اثرات خيلي خوبي در زندگي زناشويي داره. تا برگردم دير شده، سر راه يه چيزي بگير بيار!


                                                           دوشنبه
مرد: عزيزم! امروز ناهار چي داريم؟
زن: ببين امروز قراره من و نازي بريم شوي "ظروف عتيقه". مي گن خيلي جالبه. ممکنه طول بکشه. سر راه از بيرون يه چيزي بگير و بيار!


                                                         سه شنبه
مرد: عزيزم! امروز ناهار چي داريم؟
زن: ببين امروز من و نازي قراره با هم بريم براي لباس مامانم که مي خواد براي عروسي خواهر نازي بدوزه دگمه بخريم. تو که مي دوني فاميل مامانم اينا چقدر روي دگمه حساسند! ممکنه طول بکشه، سر راه يه چيزي از بيرون بگير بيار!


                                                        چهارشنبه

مرد: عزيزم! امروز ناهار چي داريم؟
زن: ببين امروز قراره من و نازي با هم بريم براي کلاس "بدن سازي" و "آموزش ترومپت" ثبت نام کنيم. همسايه نازي رفته ميگه خيلي جالبه. ترومپت هم که ميگن خيلي کلاس داره مگه نه؟ ممکنه طول بکشه چون جلسه اوله. سر راه يه چيزي بگير بيار!


                                                         پنج شنبه
مرد: عزيزم! امروز ناهار چي داريم؟
زن: ببين امروز قراره من و نازي بريم خونه همسايه خاله نازي که تازه از کانادا اومده. مي خوايم شرايط اقامت رو ازش بپرسيم. من واقعاً از اين زندگي ""خسته "" شدم! چيه همش مثل کلفتها کنج خونه! به هر حال چون ممکنه طول بکشه يه چيزي از بيرون بگير بيار!


                                                          جمعه

مرد: عزيزم! امروز چي ناهار داريم؟
زن: ببينم تو واقعاً خجالت نمي کشي؟ يعني من يه روز تعطيل هم حق استراحت ندارم؟ واقعاً نمي دونم به شما مرداي ايروني چي بايد گفت! نه! واقعاً اين خيلي توقع بزرگيه که انتظار داشته باشم فقط هفته اي يه بارشوهرم من رو براي ناهار بيرون ببره؟!

                                     

                      الحـــــــــــــــــــــــــــــــــــــق كه خانمها خيلي خيلي..................

|+| نوشته شده توسط احمدرضا(پسر بد) در یکشنبه هفدهم آذر 1387  |
 اس ام اس جدید ویژه عید قربان
                      پيشاپيش عـيــــــــــــــــــــــــــــــــــد قــــــــــــــــــــــــــــــــــربان تبريك 

این دو سه روز رو رژیم بگیر تا لاغر شی که انتخابت نکنن! اینو به بقیه گله هم بگو.

عید قربان پیشاپیش مبارک
************

عید قربان نزدیکه، این جماعت براشون گاو و گوسفند فرقی نمی کنه… نگرانتم!

**********************

از امروز ۳ روز بیشتر زنده نیستی… از فرصتی که داری لذت ببر گوسفند عزیز!
پیشاپیش فرا رسیدن عید قربان رو بهت تسلیت می گم!

******************

این روزا خیلی مواظب خودت باش… جونت در خطره… ممکنه سرتو ببرن…
این اس ام اس رو برای گوسفند های دیگه هم بفرست.
پیشاپیش عید قربان مبارک

*********************

عید قربان نزدیک است تا می تونی علف بخور قیمتت بره بالا

**********************

                               

عید قربون پارسال که در رفتی امسال چیکار می خوای بکنی؟

**********************

تا حالا فكركردي اگرخدابه حضرت ابراهيم امرمي كرد به جاي پسرش زنشو قرباني كنه اين مراسم هرسال باچه شكوهي تكرار می شد؟

************************

و آنگاه كه ابراهيم با غالب آمدن بر وسوسه هاي شيطاني، كارد را بر گلوي اسماعيل نهاد تا او را قرباني كند…

ندا آمد: ابراهيم! جوگير نشو! تو در مقابل دوربين مخفي قرار گرفتي!

                                                      همزمان با عید قربان
                         دلت را قربانی محبت ،عشق ،صمیمیت و مهربانی من کن !!!

.

|+| نوشته شده توسط احمدرضا(پسر بد) در یکشنبه هفدهم آذر 1387  |
 عشق كاغذي

ادامه مطلب
|+| نوشته شده توسط احمدرضا(پسر بد) در یکشنبه هفدهم آذر 1387  |
 وااااااای خیانت؟!
|+| نوشته شده توسط احمدرضا(پسر بد) در یکشنبه هفدهم آذر 1387  |
 فال هفته شنبه ۱۶ آذر ، Dec 05, 2008
 متولدین فروردین (بره): در اين هفته در رابطه با مسائل احساسی منطقی هستید و میتوانید کارهای نیمه تمام خود را پایان دهید. افرادی که هیچ نقشی در زندگیتان ندارند را میتوانید حذف کنید و به افرادی که دوستشان دارید توجه بیشتری کنید.متوجه می شوید که نظریه ای که دیگران به آن اصرار می کردند درست بوده است، البته به نظر دیگران هم مربوط می شود. 
 متولدین اردیبهشت (گاو): در اين هفته دیگران بیشتر از همیشه برایتان ارزش دارند. همیشه خودتان به عنوان فردی متفکر می دانید اما همه ما گاهی خیلی مغرور می شویم.فکر می کنم خودتان هم قبول دارید. روابط شما با دوستان و آشنایان مانند همیشه خوب و آشکار نیست بلکه برخلاف چند روز اخیر پیچیده و مبهم است.
 
متولدین خرداد (دوقلوها): در اين هفته دوستان بسیار سرحال هستند و روزهاي شما را هم شاد و پر از نشاط می کنند در حالی که شما احساس می کردید اين هفته باید هفته اي کسل کننده ای باشد. اگر مجرد هستید بیرون بروید حتماً یک رابطه احساسی پیدا می کنید. باید اجازه دهید دیگران هم به زندگی خودشان برسند نباید از آنها توقع داشته باشید تمام وقتشان را برای شما بگذارند.حتی همسرتان هم سعی دارد موضوعی را از شما پنهان کند که البته علتش را تنها خودش می داند.

  متولدین تیر (خرچنگ): دراين هفته همه کاری بریا تفریح انجام می دهید . آماده اید تا به خودتان خوش بگذرانید و یگران هم دوست دارند با شما همکاری کنند. ایده ای به شما الهام می شود که می توانید در موضوعی برنده شوید . چرا این فکر قبلاً به فکر کسی نیامده بود؟ آن را به اتمام می رسانید البته ترجیح می دهید مسائل را بدون بحث انجام دهید.


  متولدین مرداد (شیر): در اين هفته اگر درگیر هر نوع اصلاحی در محیط خانه و یا معامله ای راجع به ملک خود هستید، بسیار مراقب باشید. عمیقاً این طور به نظر می رسد که همه حقایق به شما گفته نشده وممکن است شما بدون این که بدانید، آنها چه قصدی دارند، تصمیم مهمی اتخاذ کنید. برای جلوگیری از انجام کاری که بعدها منجر به پشیمانی می شود، بهتر است کمی صبر کرده و ببینید که در طی چند روز آینده چه اتفاقی می افتد.

                         

                               فـــــــــــــــــــــداي هـــــــــر چي .................................

 متولدین شهریور (سنبله): در اين هفته فکرتان به همه طرف می رود و نمی توانید ذهن تان را به چیزی متمرکز کنید.شاید خسته باشید و موضوع دیگری ذهن تان را به خود مشغول کرده است.اگر کار مهمی انجام می دهید خوب آنرا بررسی کنید تا اشتباه نکنید.یا اگر می توانید به روزهاي دیگر موکل اش کنید تا تمرکز بیشتری داشته باشید.

 متولدین مهر (ترازو): در اين هفته شما را تشویق می کنند که به امور مالی زندگی تان بپردازید.این امر به خصوص در موردی اهمیت اش بیشتر به چشم می خورد که شما تصمیم گرفته باشید که دقیقاً حساب هزینه هایتان را داشته باشید و برای همه هدیه سال نو بخرید.اکنون سعی کنید که روی وضعیت مالی تان کار کنید چون هنوز فرصت این کار را دارید.

 متولدین آبان (عقرب): در اين هفته اگر انرژی تان زیاد است،فهرستی از کارهایی که باید انجام دهید تهیه کنید.شما یکی از برج های منطقه البروج هستید که هر چیزی را که بخواهید،می توانید به دست آورید. نباید به طور دائم کاری را انجام دهید .سعی کنید کارهای جدید انجام دهید و اين هفته را جذاب تر کنید.با افراد شاداب و سرزنده معاشرت کنید،واقعاً شما را سرحال می آورند.

 متولدین آذر (کمان): در اين هفته روزهاي ریسک کردن نیست. خورشید در خانه آبان به مرکوری می پیوندد و گرچه خیلی سر نترس دارید و احتیاط را می خواهید بدور بریزید ولی راجع به آنچه قصد انجامش را دارید خیلی مراقب باشید. ممکن است وسوسه شوید که یک قمار بسیار بزرگ انجام دهید ولی یک لحظه به عقب به ایستید و از دور به نتایج آن نگاه کنید. مسایل امکان دارد خیلی بد پش بروند.

 متولدین دی (بز): در اين هفته گاهی تنبل و دست و پا چلفتی می شوید. مراقب وسایل با ارزش باشیدو اگرنه وسیله ای را که برای خریدش زحمت زیادی کشیده اید، می شکنید. اگر تصمیم دارید خانه را تمیز کنید، این کار را یک روز دیگر انجام دهید، تنها برای این که در امان باشید. از نظر ولخرجی معروف نیستید. خیلی هم با احتیاط هستید. اما به دلایلی تصمیم دارید دوست یا خویشاوندی را مهمان کنید و حتماً این کار را انجام دهید. به خاطر داشته باشیدکه اگر با دست و دلبازی برای کسی پول خرج کنید محبت زیادی از طرف آن شخص دریافت می کنید.

 متولدین بهمن (ظرف آب): در اين هفته بهترین روش برای شناختن یک شخص این است که درباره موضوعی که هر نفرتان به آن علاقه دارید صحبت کنید. از تفاهم فکری با این شخص لذت خواهید برد و این موضوع بسیار سازنده و درمانی است که بتوانید افکارتان را با کلمات بیان کنید.حساستر از همیشه هستید بنابراین نزدیک شدن به افرادی که آنها را به خوبی نمی شناسید بسیار راحت تر می باشد.

 متولدین اسفند (ماهی): دراين هفته شگفت زده نشوید اگر یک نوشابه یا یک وعده غذا دوستتان ره به چیزی بیش از شورش تبدیل کند.همه برای یک جشن سرحال به نظر می رسند و حتی جذابیت و لاس زنی هم یافت می شود. و شما طبق معمول به نظر می رسید که در قلب جشن هستید. شما فقط مقصرید که اجازه داده اید رویاهایتان به سرزمین هوسها و امیال سرریز کنند.شما هرگز نباید بگویید که ایده های که از دورتر آورده اید به زباله دانی ریخته می شود. و احتمال خیلی بیشتری وجود دارد که اگر شما با هر قدم که بر می دارید به ثروت بادآورده در انتهای رنگین کمان انتخاب شده نزدیک شوید.


شوخي كردم متولدين همه ماههاي سال را دوست دارم 

|+| نوشته شده توسط احمدرضا(پسر بد) در یکشنبه هفدهم آذر 1387  |
 نشانه هاي علاقه مندي يك زن يا مرد به ديگري
شـنيدن جواب رد از طـرف يـك زن بـراي مـردان اصـلا''مسئله خوشايندي نمي باشد. هيچ چيـز بـه انـدازه اينكه زن روياهايتان تقاضاي ازدواج شمـا را نـپـذيـرد، براييـتـان گـران تـمـام نـمي شود. پـيـش خـود تـصـورميكرديد كه او به شما علاقه مند است ولي احتمالا''برداشتتان از علائم علاقمندي او اشتباه بوده است
از نقطه نظر مردان، زنان هنگام ابراز علايق رومانتيك خود بصورتي زيركانه و پيچيده عمل ميكنند(مگراينكه طرف مقابلشان خوش تيپ و پول دار باشد آنجوريكه خودشان اظهار مي كنند) و اكثر آنها جوابهاي ضـد و نقيضي ميـدهـند چون خودشان مطمئن نيستند كه چـه چيزي در سرشان ميگذرد

بنابراين آنچه كه اغلب آقايان به دنبالش هستند،(گروه اينترنتي ارور ) يك سري علائم و نشانه هايي اسـت كه بوسيله آنها متوجه علاقمندي حقيقي طرف مقابلشان شوند

در زير برخـي از نـشـانه هـاي كـه مي تـواند نـشانه علاقمندي يك زن باشد را مشاهده ميكنيد

او همگام با شما است

ناگهان متوجه ميشويد كه او همه جا حضور دارد. او ''بطور اتفاقي'' هر كجا شما هستيد پيدايش مي شود، يا در راه روي محل كارتان مرتب جلوي شما قدم ميزند، يا ''تصادفي'' به شما برخورد ميكند، يا در ميهماني در اطراف شما مانور مي دهد

آنچه كه او انجام ميدهد تلاش براي جلب توجه شما است، و بـراي اين اسـت كه خود را در موقعيتي قرار دهد تا شما ''قدم اول'' را برداريد. مسئله اينـجا اسـت كــه بـسـيـاري از مردان نسبت به اين عمل زنان بيتوجه هستند و به همين دليـل بسياري از فرصت ها را از دست ميدهند. مردان مستقيم عمل مي كنند، زنان غير مستقيم. بنابرايـن اگر زنـي مكررا'' شروع به قـرار گـرفـتـن سـر راه شـما نـمود، احتمال اينكه او اينكار را عمدا'' انـجام ميدهد زياد است


او حركاتي بخصوص انجام مي دهد

يك جمله قديمي مي گويد:''جسم دروغ نمي گويد.'' طبيعت بشر را جوري برنامه ريزي نموده كه هنـگام ابـراز عـلاقه بـي اخـتيـار شـروع بـه انـجام يـك سـري حركات جسماني مشخص ميكند. اين اعمال غير شفاهـي از گـشاد شـدن چشم هنگام نظاره به چيزي جالب گرفته تا لبخند زدن و لمس كردن، متغير است

در اينجا برخي از علائم زبان جسماني را مشاهده ميكنيد

اشاره نمودن در جهت شما با پاها يا شانه ها
خم شدن به طرف شما هنگام صحبت
بازي كردن با مو و دست كشيدن لاي موها
نوازش كردن جواهرات ( مانند گوشواره ) و لمس نمودن دسته عينك
چشم برنداشتن از شما هنگام صحبت و گفتگو
تقليد از حركات شما ( مثلا'' اگر دست خود را روي ميز بگذاريد او هم همين كار را ميكند
لبخند زدن هنگاميكه شما او را برانداز ميكنيد.
اگر برخي از اين علائم را هنگام حضور طرف مقابل مشاهده نموديد، تقريبا'' مي توانيد مطمئن شويد كه او چراغ سبز شروع رابطه براي ازدواج را دارد به شما نشان ميدهد


او هيچگاه براي شما سرش شلوغ نيست

اين اصلي ترين قانون بازي عشق است. اگر زني علاقه به برقراري رابـطـه و بـيرون رفتن با شما داشته باشد، هميشه خودش را در دسترس قرار ميدهد. يـعنـي او يـك شـمـاره تلفن كاري يا آدرس ايميل به شما خواهد داد. او در اسرع وقت به تلفـن يا ايـميـل شـما جواب خواهد داد. او دعوت شما را براي با هم بودن خواهد پذيرفت - و اگر او در روزي كه شما تعيـين كرده ايد وقت نداشت، چيزي شبيـه اين خواهد گفت: ''خوب، اين پنجشنبه نميتونم، اما اگر اشكال نداره بندازيم براي پنجشنبه ديگه، باشه؟

شـمـا هـرگـز از يـك زن عـلاقـمـند چـنين جملاتي را نخواهيد شنيد: '' الان واقـعـا'' سـرم شلوغه''، يا ''بذار بينم وقت دارم''، يا ''نميدونم بتونم بيام يا نه

او در مورد شما كنجكاو استزني كه به شما علاقمند است دوست دارد همه چيزتان را بداند ( تا بتواند در اين مـورد با دوستان دخترش صحبت كند). او درمورد خانواده،پيشينه،سليقه غذايي، موسيقي، فيلم و مسائل گوناگون شما پرسش خواهد كرد. انگيزه اصلي او اين اسـت كـه عـلايـق شما را بشناسد تا بتواند خود را داراي علايق مشــتـرك بــا شما نموده و پـيـوسـتـگـي بيشتري با شما ايجاد كند- اگر از قايق سواري خوشتان نميآيد، او نيز ناگهان از اين كار متنفر مي شود

 

او وضعيت مالي شما را مي سنجد

زن علاقمند دوست دارد منابع و بنيه مالي همسر آينده خود را مورد سنجش قرار دهد. سؤالاتي مانند: ''كجا زندگي ميكني؟''، ''چه ماشيني داري؟'' و ''شغلت چيه؟'' مـيتواند نشانه علاقمندي وي باشد. اگر پاسخ اين سؤالات مطابق با ''استانداردهاي'' او باشــد، علائم بعدي ظاهر خواهند شد وگرنه او در غباري از مه فرو خواهد رفت

او در مورد آينده صحبت ميكند

يك زن علاقمند هميشه دوست دارد در مورد نقشه هاي آينده و كارهايي كه ميتوانيد با هم انجام دهيد اشتياق نشـان مـي دهد. درواقع او اغلب چيزي شـبـيـه ايـن ميـگـويـد: ''واي... تـو هـم از بـوليـنگ خوشت مياد؟ بايد يه بار با هم بريم بازي كنيم.'' اگر او چنين عمل نمود، شك نكنيد كه دوست دارد ازش بخواهيد با شما بيرون برود

او بيقراري و بي تابي ميكنداگر او واقعا'' علاقمند باشد، همانند يك گربه دور و بر شما دستپاچه و بيقرار خواهد بود، بخصوص هنگاميكه شما نتوانيد متوجه علائم اشتياق او شويد. البته ممكن است كه ذاتا'' يك شخص خجالتي نرمال باشد - اگر او فقط پيش شما بي قراري ميكند، احتمالا در سرش فكر ازدواج دارد

او نسبت به زنان ديگر، حسادت مي ورزد

يك زن سعي مي كـند از مـرد مـورد علاقه خود همانند يك عقاب مراقبت نموده و او را با چنگ و دندان حفظ كند. بنابراين اگر در حـال جوك گفـتن بـراي زنـان ديـگر متـوجـه حرص خوردن و جلز و ولز كردن او شـديـد، بـدانـيد كـه او انـتظار دارد برايش بيشتر از يك دوست باشي

نشانه هاي فوق ممكن است لزوما'' دليل بر علاقـمـندي يك زن نـبـاشد چـون بـرخـي از زنان كلا'' با ديگران حالتي دوستانه دارند اما اگر تـعـداد زيـادي از ايـن عـلائم را در فـردي مشاهده نموديد ميتوانيد به خود اميدواري دهيد و به دلتان صابون بزنيمردان زمانيكه نسبت بچيزي يا كسي علاقه داشته باشند بصورت غير ارادي و ناخداگاه حركات جسماني بخصوصي از خود نشان ميدهند كه نشانگر وجـود اشتياق نسبت به آن چيز يا فرد است. در اين قسمت برخي از اين علائم را يادآور ميشويم

نزديك آمدن

اگر مردي علاقمند باشد، به شـما نزديـك مي شود، شكمكش را تو و سينه اش را جلو ميدهد، صاف مي ايستد و سپس ژست گرفتن شروع ميشود...!

ژست 
دستش را به طرف گلويش برده و كراوات خود را صاف ميكند 
يقه اش را ميزان ميكند 
گرد و غبار فرضي روش شانه هايش را ميتكاند 
آستين، پيراهن و لباسهاي ديگر خود را مرتب و صاف ميكند 
موهايش را مرتب ميكند
قلاب كردن شست در كمربند اين عمل به معناي ابراز و بيان قدرت و صلابت مردانگي بوده و فرد سعي در نشان دادن قدرت و توانگري خود ميكند


حالت بدن وضعيت بدن يك نشانه است، اگر او علاقمند باشد، به سمت شما قرار خواهد گرفت. اگر در حال نشستن پايش به سـمت شما اشاره نمايد، اين يك علامت خوب خواهد بود.


خيره شدن خيره شدن به شما حتي چند ثانيه بيشتر از حد لزوم، همراه گشاد كردن چشم ها به معناي نشان دادن چراغ سبز است


نگاه معني دار به حالت نظاره سه ضلعي او توجه كنيد: - چشم در چشم - سپس بسوي دهان و چانه - بسمت قسمت هاي ديگر بدن - برگشت دوباره بسمت چشم ها بفرمي سه ضلعي 


دست به كمر ايستادن اين حالت ايستادن براي بزرگتر جلوه نمودن و ابراز آمادگي براي گرفتاري و درگيري است

نشانه هاي ديگر

بالا بردن ابروها 
جدا شدن لب ها از يكديگر 
تكان خوردن لبه هاي بيني 
بازي كردن با جوراب و بالا كشيدن آن 
برانداز كردن طرف مقابل 
باز و بستن دكمه ژاكت 
لمس نمودن صورت خود هنگام صحبت 
فشردن دسته عينك

 

|+| نوشته شده توسط احمدرضا(پسر بد) در شنبه شانزدهم آذر 1387  |
 تسليت تسليت تسليت
شهادت امام محمد باقر ع را تسليت عرض ميكنم
|+| نوشته شده توسط احمدرضا(پسر بد) در جمعه پانزدهم آذر 1387  |
 اس ام اس هاي عاشقانه و باحال مثل خودتون
دفتري گر بنويسند ز خوبان جهان تو به سر دفتر خوبان جهان فهرستي صد جفا گل مي كند بلبل تحمل مي كند دوستي آن است كه بلبل مي كند. . .! ليوان ز لبت بوسه گرفت من ز ليوان ديدي ز لبت بوسه گرفتن به چه عنوان؟ از بس ز لبت بوسه چون قند گرفتم از قند لبت من مرض قند گرفتم... دفتري گر بنويسند ز خوبان جهان تو به سر دفتر خوبان جهان فهرستي صد جفا گل مي كند بلبل تحمل مي كند دوستي آن است كه بلبل مي كند. . .! ليوان ز لبت بوسه گرفت من ز ليوان ديدي ز لبت بوسه گرفتن به چه عنوان؟ از بس ز لبت بوسه چون قند گرفتم از قند لبت من مرض قند گرفتم... هرگاه دفتر محبت را ورق زدي و هرگاه زير پايت خش خش برگها را احساس كردي هرگاه در ميان ستارگان آسمان تك ستاره اي خاموش ديدي براي يكبار در گوشه اي از ذهن خود نه به زبان بلكه از ته قلب خود بگو: يادت بخير به خاطر خاطره هايت خاطرت در خاطرم خاطره انگيز ترين خاطره هاست ... بودنت يك جور نبودنت يك جور ، توي اين دنياي جور وا جور ، دوستت دارم بد جور يا رب دل دوستان پر از غم نكني ، با تير بلا قامت ما خم نكني اي چرخ تو را به قرآن سوگند ، يك مو ز سر عزيز ما كم نكني تنها بنايي كه هر چه بيشتر بلرزه ،‌محكمتر ميشه ، دلــه ! قلب من در قلب تو در جان توست قلب من در هر كجاست خواهان توست صدايم در برابر صدايت بي صداست، چشمانم در برابر چشمانت نابيناست، خنده هايم در كنار خنده هايت خاليست، پس بدان بي تو هيچم، تنهايم نگذار تا با تو هم آواز شوم ................ براي خريدن عشق هر کس هرچه داشت آورد ديوانه هيچ نداشت و گريست (گمان کردندچون هيچ ندارد مي گريد.) اما هيچکس ندانست که قيمت عشق اشک است و قيمت اشک عشق ............... زندگي سخت نيست ما سختش ميکنيم عشق قشنگ نيست ما قشنگش ميکنيم دل ما تنگ نيست ما تنگش ميکنيم دل هيچکس سنگ نيست ما سنگش ميکنيم ............. غرورت را به خاطر دل كسي كه دوستش داري بشكن ولي هيچ وقت دل كسي را كه دوستش داري به خاطر غرورت نشكن ............. اگه تو دنيا هيچي هيچي نداشته باشي مطمئن باش سه چيز هميشه مال تو هست:خداي مهربون، فکراي قشنگ وقلب کوچيک من بسوزد خانه ي ليلي و مجنون كه رسم عاشقي در عالم انداخت اگر ليلي به مجنون داده ميشد دل هيچ عاشقي رسوا نمي شد ................... عاشق هرکس شدم او شد نصيب ديگري *دل به هرکس دادم او هم زد به قلبم خنجري* من سخاوت ديده ام دل را به هرکس مي دهم *شر م دارم پس بگيرم آنچه را بخشيده ام .................... افتاده شو مغرور نباش پروانه شو بی نور نباش ................... دیروز تاریخ است،فردا راز است، امروز یک هدیه است ................ جامه ای بافتم ، تاروپودش از عشق، خواستم تا به تو هدیه کنم. لیک دیدم که در آن گوشه باغ ، لاله ای پنهانی با نسیمی می گفت: جامه عشق برازنده هر قامت نیست ................. وقتی کبوتری شروع به معاشرت با کلاغها می کند پرهایش سفید می ماند ولی قلبش سیاه می شود مستحق مرگ است گر کبوتر بدهد دل به عقاب ............... اصفهانيه ميره مکانيکي، به تعميرکار مي گه: 1 قطره روغن تو موتور، 1 ليوان آب تو راديات، 1 ليتر بنزين تو باک بريز. تعميرکاره مي گه: لاستيکتم کم بادس! مي خواي توش بگوزم؟ ............... چند تا اسم ضایع دخترانه : 1- ستاره = شبا میاد بیرون به همه چشمک میزنه 2- سحر = دم صبح میاد . معلوم نیس شب قبل کجا بوده 3- سایه = همیشه زیر پاته . خیابون و خونه واسش فرق نداره 4- هدیه = به همه میدن . اگه نگیریش از دستت رفته 5 - راضیه = نیازی به توضیح نداره 6 - آرزو = همه میکنن 7 - سیما = تا لخــ تش نکنی کاریی نداره 8 - مینا = باید باهاش ور بری تا خنثی کنی 9 - عسل = همه میخوان بخورنش 10 - بهار = تاماید همه مســ ت میشن 11 - باران = تا میاد خیست میکنه 12 - مژده هر جا نگاه کنی میبینی افتتاهش کردن 13 - ندا = تا میده باید بگیریش 14 - دریا = تا آزش چیزی بخوای صداشو بلند میکنه ............... ترکه رشته‌اش دامپروري بوده، روش نميشده به كسي بگه. يكي ازش مي‌پرسه: رشته‌ات چيه؟ ميگه: دامپيوتر، گرايش پشم افزار ..................... يه نفر داشته توي دريا غرق ميشده، بلند بلند داد ميزده: كمك، من شنا بلد نيستم! ترکه داشته رد ميشده ميگه: حالا من تنيس بلد نيستم، بايد داد بزنم؟ ...................... مادر، اي لطيف ترين گل بوستان هستي، اي باغبان هستي من، گاهِ روييدنم باران مهرباني بودي که به آرامي سيرابم کند. گاهِ پروريدنم آغوشي گرم که بالنده ام سازد. ......... دو موجود هستی گرامی تر است یکی میهن و دیگرش مادر است ستایش کنم زن که او مادر است که مادر سزاوار زیب و زر است تو ای مادر من نوای میهن من کنم خواب در اغوشت ای سرور من چرا نميكشد مرا خداي چشم هاي تو ميان آب و آتشم براي چشم هاي تو قسم به ساحت غزل دقيقه اي 1000 بار دلم عجب مي كند هواي چشم هاي تو گاهي وقتا زندگي كردن پرنده ها توي قفس از هر كاري بهتره به شرطي كه اون پرنده تو باشي و اون قفس دل يارت از من اي هستي من دور مشو كه مرا بي تو تمنايي نيست به خدا غير تو اي راحت جان، در دلم بهر كسي جايي نيست نون و پنیر و چایی ، قصه ی آشنایی ، الهی یاد نگیری هرگز تو بی وفایی ، روی گلهای نرگس با یه مداد قرمز ، هزار دفعه نوشتم : زندگی بی تو هرگز ! آنچه زيباست عزيز نيست آنچه عزيز است زيباست و تو عزيز تريني قشنگ ترين لحظه هامو با سخت ترين دقايقت عوض مي كنم تا بدوني چقدر دوستت دارم اي ناز تو بهترين سرآغاز چشمي به نياز ما بينداز... تو جزيره آدم‌خوارا، يه بابايي مي ره ساندويچ فروشي، يه ساندويچ مغز سفارش مي ده. ساندويچيه مي گه: مي شه ۲ تومن. مرده عصباني مي شه و مي گه: يعني چي؟ مگه سَرِ گردنست؟! هفته پيش يك تومن بود! ساندويچيه مي گه: آخه اين مغز تهرونيه، مرده هم ساندويچشو مي خوره و چيزي نمي‌گه. هفته بعد مي آد و دوباره ساندويچ مغز سفارش مي ده، اين دفعه ساندويچيه مي گه: شد ۱۰ تومن! يارو خيلي شاكي مي شه، مي گه‌: بابا چه خبرته؟! ساندويچيه مي گه: آخه ‌اين مغز هم ولايت هاي حسن آقاست، كلي فسفر داره، باز طرف چيزي نمي‌گه و پولو مي ده و ساندويچشو مي‌خوره. هفته بعد دوباره مي آد و يه ساندويچ مغز سفارش مي ده، اين دفعه ساندويچيه مي گه: مي شه ۱۰۰ تومن! يارو ديگه پاك کپ مي کنه و ساندويچو مي‌كوبه رو ميز و داد ميزنه: اين چه مسخره بازي يه درآوردي؟! ساندوچيه مي گه: ‌آخه ‌اين يكي مغز هم ولايتي هاي غضنفره، بايد ۱۰۰ تا كله بشكونيم تا يه ساندويچ ازش درآد!!! يه راننده کاميون به سر پيچ مي رسه، دلا مي شه و برش مي داره. روزگار غريبي بود، جنگلي بود که درخت نداشت، شکارچي بود که تفنگ نداشت، تفنگش فشنگ نداشت، با تفنگي که فشنگ نداشت، مي زنه به آهويي که سرنداشت و ميندازدش تو کيسه اي که ته نداشت. اگر چه اين شعر سر و ته نداشت ولي ارزش سر کار گذاشتنو داشت. یه جوجه مي ره پارتي، وقتي برمي گرده، مي گه: جيکس، جيکس!!! یه روز یه خانمی زنگ میزنه به دکتر میگه : آقای دکتر به دادم برسید بچه ام مداد قورت داده دکتر میگه : من همین الان میام، خانم میگه تا اون موقع چی کار کنم، دکتر میگه با خودکار بنویسی اگر روزی به يادت گريه كردم ... بدان آن روز پيازی رنده كردم ميگن عباس قادري ثابت كرد خوانندگي تيپ نميخواد هايده ثابت كرد خوانندگي هيكل نميخواد شماعي زاده ثابت كرد ?خوانندگي صدا هم نميخواد به ترکه میگن اگه تو دریا کوسه دنبالت کنه چیکار می کنی؟؟ میگه میرم بالای درخت!! میگن آخه اونجا که درخت نیست... داد میزنه میگه: مجبورم... می فهمی؟؟ مجبورم!!! می دونی فرق تو با گاو چیه؟ . . . . . شوخی کردم بابا،ناراحت نشو هیچ فرقی با هم ندارین. لره باباش می میره دوستاش میان بهش تسلیت میگن. لره احساساتی میشه میگه ایشاالله ختم باباتون جبران کنم!!! می دونی چرا دوتا لر نمی تونن کنار هم بخوابن ؟ برای اینکه تا صبح دعوا می کنن که کی وسط بخوابه!!! اميدوارم در اين سال جاری پله های ترقی را يکی يکی طی بکشيد بین ترکه و لره دعوا میشه ترکه سنگ پرت میکنن لره با هد میزه من آدم موفقي هستم . . . . مي خواي بدوني رمز موفقيتم چيه ؟؟ . . . . رمزش اينه 804764758476784758466417659841636479647847164164 به ترکه مي گن کجای تهران مي شينی ؟ مي گه هرجا خسته شدم زندگی مانند گیتاریست که گاهی نوای غمگین می نوازد و گاهی نوای شادی ، امیدوارم که گیتار زندگیت همیشه بندری بنوازد اگه گفتی اون چیه که اولش منم بعدش تویی ،آخرشم یه زبونه...؟؟؟ یکم فکر کن... یکم دیگه............ گل گاو زبون تا حالا دقت کردی همه چیزای خوب خانم هستن : خورشید خانم ، مهتاب خانم ، پروانه خانم و ... و همه چیزای بد آقا هستن: آقا دزده ،آقا گرگه و... اگر ديدي جواني بر درختي تكيه كرده بزن توي سرش جوون بايد به خودش تكيه كنه اگه يک روز بری سفر... اگه 2 روز بری سفر.... اگه 3 روز بری سفر... اگه 4 روز بری سفر... اگه 5 روز بری سفر.... اگه 6 روز بری سفر... اگه 7 روز بری سفر... اونوقت يک هفته‌ست که رفتی سفر!! لره بعد از عمليات داشته شهدا رو توي پلاستيک جمع مي کرده بين شهدا يه زخمي بوده که به زحمت ميگه من زخمي هستم شهيد نشدم لره ميگه بيا برو توي پلاستيک شهيد شدي بدبخت داغي نميفهمي !!!!!
|+| نوشته شده توسط احمدرضا(پسر بد) در جمعه پانزدهم آذر 1387  |
 اموزشي
حكايتي از ميرداماد جهان: شب هنگام محمد باقر -طلبه جوان-در اتاق خود مشغول مطالعه بود كه به ناگاه دختري وارد اتاق او شد در را بست و با انگشت به طلبه بيچاره اشاره کرد که سكوت كند و هيچ نگويد. دختر پرسيد: شام چه داري ؟؟ طلبه آنچه را که حاضر کرده بود آورد و سپس دختر كه شاهزاده بود و به خاطر اختلاف با زنان حرمسرا خارج شده بود در گوشه‌اي از اتاق خوابيد. صبح که دختر از خواب بيدار شد و از اتاق خارج شد ماموران،شاهزاده خانم را همراه طلبه جوان نزد شاه بردند شاه عصباني پرسيد چرا شب به ما اطلاع ندادي و .... محمد باقر گفت : شاهزاده تهديد کرد که اگر به کسي خبر دهم مرا به دست جلاد خواهد داد. شاه دستور داد که تحقيق شود که آيا اين جوان خطائي کرده يا نه ؟ و بعد از تحقيق از محمد باقر پرسيد چطور توانستي در برابر نفست مقاومت نمائي؟ محمد باقر 10 انگشت خود را نشان داد و شاه ديد که تمام انگشتانش سوخته و ... علت را پرسيد. طلبه گفت : چون او به خواب رفت نفس اماره مرا وسوسه مي نمود هر بار که نفسم وسوسه مي کرد يکي از انگشتان را بر روي شعله سوزان شمع مي‌گذاشتم تا طعم آتش جهنم را بچشم و بالاخره از سر شب تا صبح بدين وسيله با نفس مبارزه کردم و به فضل خدا ، شيطان نتوانست مرا از راه راست منحرف کند و ايمانم را بسوزاند. شاه عباس از تقوا و پرهيز کاري او خوشش آمد و دستور داد همين شاهزاده را به عقد مير محمد باقر در آوردند و به او لقب ميرداماد داد و امروزه تمام علم دوستان از وي به عظمت و نيکي ياد کرده و نام و يادش را گرامي مي دارند. از مهمترين شاگردان وي مي توان به ملا صدرا اشاره نمود . نفس اماره يکي از عواملي است که انسان را به ارتکاب گناه وسوسه مي کند . قران کريم مي فرمايد : نفس اماره به سوي بديها امر مي کند مگر در مواردي که پروردگار رحم کند ( سوره يوسف آيه 53) انسانهايي که در چنين مواردي به خدا پناه ميبرند خداوند متعال آنها را از گزند نفس اماره حفط مي کند و به جايگاه ارزشمندي مي رساند درس خواندن در محيطي شاد یکی از عوامل موثر تربیتی و آموزشی در نظام آموزش و پرورش نوین چگونگی شاداب سازی محیط مدرسه از نظر محتوا است. معلم، کتاب هنرجو روش های تدریس و... مدیریت آموزشی و خانواده از جمله عواملی هستند که معمولا در فرآیند یادگیری موثرند و مورد بررسی و کندوکاو قرار می گیرند در حالی که در تعلیم و تربیت جدید فضای فیزیکی مدرسه نه تنها یک محیط خشک و بی روح فاقد تاثیر در فرآیند یادگیری محسوب می شود بلکه به عنوان عاملی زنده و پویا در کیفیت فعالیت های آموزشی و تربیتی هنرجویان ایفای نقش می کند. در کنار سایر عوامل آموزشی و تربیتی، بانشاط بودن روند آموزشی و کادر آموزشی اثرات قابل توجهی بر فراگیران و هنرجویان باقی می گذارد، واحد آموزشی بزرگ، زیبا و سرسبز حقیقتا یادگیری را آسان می کند و نشاط و شادابی را برای هنرجویان به ارمغان می آورد. به یقین بسیاری از تنش های موجود و درگیری های فردی و بدخلقی بین هنرجویان بیشتر به فضای کوچک محیط و راهروهای باریک و کلا س های تنگ و محدود در ارتباط است. امید است با استعانت از الطاف الهی، زمینه بهره مندی بیشتر از تاثیر فرهنگی فضای آموزشی فراهم آید و مدارس کشور متناسب با اهداف تمدن اسلا می قابلیت تربیت انسان های آگاه، مومن، متفکر، خلا ق و صالح را در پرتو تعالیم انسان ساز مکتب توحید کسب کنند و فرزندان این مرز و بوم با بردوش گرفتن پرچم پرافتخار جمهوری اسلا می، رسالت ملی و جهانی خویش را ایفا نمایند. یکی از ویژگی هایی که خداوند متعال در خلقت انسان به ودیعه نهاده است ویژگی زیبایی جویی است. انسان فطرتا زیبایی خواه است و از زیبایی ها لذت می برد. در بین اقشار مختلف جامعه، کودکان و نوجوانان بیش از سایرین از زیبایی های ظاهری لذت برده و از لطافت آن بهره مند می شوند. روح لطیف و فطرت پاک جوانان و نوجوانان بیش از دیگران پذیرای زیبائی ها و ارزش هاست. نقاش و رنگ آمیزی برای هنر جویان و دانش آموزان جذاب و شادی آور است و آنان افکار و عواطف خویش را از طریق نقاشی متجلی می سازند. دانش آموزان وقتی وارد مدرسه می شوند در مدرسه نیز به دنبال زیبایی می گردند و جذب زیبائی ها می شوند. لذا در آموزش و پرورش نوین، بادرک ضرورت توجه به این نیاز عاطفی و روانی هنرجویان برگسترش زیبایی و استفاده ازهنر و فعالیت های هنری تاکید می شود. هنر و خلا قیت در کارگاه این قابلیت را دارند که به عنوان ابزار و روش تربیتی و آموزشی مورد بهره برداری قرارگیرند و ناقل پیام های آموزشی و تربیتی به جوانان و نوجوانان باشند. بسیاری از پیام های مهم مدیریتی را می توان با استفاده از برنامه های هنری درکارگاه های مختلف به صورت مستقیم یا غیر مستقیم به هنر جویان عرضه کرد. انواع برنامه های هنری نظیر نقاشی، سرود، قصه، داستان، تئاتر و نمایش، هنرهای دستی شامل مجسمه سازی سرامیک، سفالگری و... درسنین مختلف برای دانش آموزان و هنر جویان بسیار جذاب هستند وهر یک از آنها می تواند در زمینه شاداب سازی مدرسه و تعلیم و تربیت وتکوین شخصیت نسل جوان موثر واقع شوند. یک فواره درحوضچه مدرسه، درختان سرسبز، تمیزی محیط، رنگ دیوار ها، تهویه لا زم در کارگاه ها و... می تواند زیبایی و شادابی لا زم را برای مدرسه به ارمغان بیاورد. ایجاد محیطی جذاب به طوری که بتواند به شکل غیر رسمی حس یادگیری، تحقیق، خواندن و گوش دادن را بر انگیزد. تشکیل جلسات شعر خوانی، برگزاری نمایشگاه کتاب و عکس ، اجرای نمایش و اجرای موسیقی زنده در مدرسه و تشکیل سمینارها و همایش و سایر فعالیت های علمی و عملی، هنری و فرهنگی می تواند در شاداب سازی مدرسه نقش مهمی را ایفا کند. تماشای فیلم، بازی شطرنج و برنامه های اردویی دیگر را می توان نام برد، همه این فعالیت ها برای این است که محیط مدرسه زیبا، دلچسب، راحت و شاد و بدون کسالت باشد تا برای دانش آموزان ایجاد انگیزه کند. به طور کلی زیبایی و نشاط ایجاد آرامش و شادابی در مخاطب می کند و آرامش روان و انبساط خاطر، زمینه فراگیری را مساعدتر می سازد و زمینه را برای حضور فعال و با نشاط دانش آموزان در محیط تعلیم و تربیت مساعد می کند. شاداب سازی در محیط هنرستان با توجه به خصوصیات فردی و میزان علا قمندی هنرجویان می تواند با سایر دانش آموزان مدارس مقداری متفاوت باشد. از آنجایی که هنرستان ها محل آموزش عملی می باشد، فعالیت های یدی هنرجویان می تواند نقش بسزایی در رشد و تعالی فرد ایفا کند، لذا فضاهای موجود در کارگاه ها با وجود امکانات و تجهیزات می تواند ارتباط مستقیم و تاثیرگذاری باشد. اگر محوطه کارگاه ها را با رنگ های گرم از جمله نارنجی، کرم، شکلا تی و... و همچنین تجهیزات کارگاهی با رنگ سبز و ماشین آلا ت پرخطر مثل ماشین تراش ها، فلزکاری، ریخته گری و... که هر لحظه امکان خطر وجود دارد استفاده شود، می تواند زمینه خطر را به حداقل رساند و هم فضای با نشاط ایجاد کرد. نور در محیط کارگاه و آموزش می تواند در ایجاد بالا بردن روحیه، مدت زمان کاری و نوبت کاری نقش مهمی ایجاد کند. به یقین محیط هایی که از نور کم یا مصنوعی استفاده می کنند زمینه رخوت، سستی، دلسردی و بهانه گیری را برای هنرجویان ایجاد می کند. در کارگاه هایی که از ریخته گری، مواد مذاب استفاده می کنند مواد دی اکسید کربن موجب اختلا ل در تنفس و بیماری هایی همچون سل می شود، همینطور گرد و غبار در کارگاه های ساختمان، سرامیک، سفالگری می تواند ایجاد بیماری فوق را شامل شود. پس تغییرات در هوای موجود در کارگاه ها می تواند در بالا بردن کیفیت آموزشی نقش بسزایی داشته باشد. امروزه در عصر ارتباطات نیازهای آموزشی برای فرد یاد گیرنده وجود مربی و تجهیزات و ماشین آلا ت نیست بلکه اطلا عات و آگاهی ها می تواند در شادابی و ایجاد انگیزه و رغبت در بین یادگیرندگان نقش اساسی داشته باشد. اگر مدیریت بتواند رایانه ای تدارک ببیند و در کارگاه ها آخرین اطلا عات موجود در جهان که ارتباط کاری با کارگاه را داشته باشد تهیه و توسط عالم درسی به هنرجویان منتقل کند نوعی ارضای فردی و فکری ایجاد نموده است. آموزش مجازی می تواند روحیه پرسشگری و نیاز را در هنرجویان ایجاد کند، لذا بهتر است دروس تئوری تخصصی و کارگاه ها را همسو با اینترنت برپا کرد. متاسفانه، فاصله موجود بین آنچه که در کتب درسی تدوین شده است با آنچه که در محیط حرفه ای بازار کار داخلی و جهانی وجود دارد تفاوت فاحشی وجود دارد.
|+| نوشته شده توسط احمدرضا(پسر بد) در جمعه پانزدهم آذر 1387  |
 
 
بالا